Home / bedroom decor / Süpermen ve Lois: Lois Neden Süpermen Kadar Kahraman?

Süpermen ve Lois: Lois Neden Süpermen Kadar Kahraman?

Lois Lane, Metropolis gazetesinde ödüllü bir gazetecidir. Günlük gezegen. İş arkadaşı Clark Kent (diğer adıyla Süpermen) ile evli. The CW’nin yeni serisinde Süpermen ve Lois, Clark ve Lois, ikiz genç oğulları (Jonathan ve Jordan) ile birlikte büyük şehirden ayrılır ve Clark’ın çocukluk evi olan Smallville’e taşınır. Süpermen ve Lois The CW’deki süper kahraman şovlarının genel “Arrowverse” inin bir parçası, ancak büyük ölçüde başrol oyuncusu olması nedeniyle onlardan farklı bir şov.

İlk Süpermen çizgi romanı 1938’de yayınlandığından beri, Süpermen hem süper kahraman hayranlarının hem de süper kahraman olmayan hayranların evlerinde bir isim olmuştur. Peki ya Lois Lane? Gözlerinden lazerleri uçurma ya da ateşleme yeteneği olmayabilir, ancak o da kocası kadar bir süper kahraman. Önümüzdeki beş neden var.

Araştırmacı bir Gazeteci

Gazeteci olmak zor bir iştir, ancak Lois, hakkında yazdığı kişi ondan memnun olmadığı anlamına gelse bile her zaman bir hikayenin peşine düşer. Süpermen düzenli olarak hayat kurtarabilir, ancak Lois, kötü adamları da, yanlışları açığa çıkararak ve işindeki gerçekleri ortaya çıkararak, Günlük gezegen.

O İki Genç Oğulun Çalışan Annesi

Ebeveyn olan herkes bunun kolay bir başarı olmadığını bilir. İki genç erkek ve tam zamanlı bir işte Günlük gezegenLois, özellikle de son derece farklı olan oğulları için işini ona biçer. Clark ve Lois’in oğulları dışında, Ürdün çok temiz ve mütevazı bir tavırla. Öte yandan kardeşi Jordan, boş zamanlarının çoğunu video oyunları oynayarak geçirmesini kısıtlayan sosyal kaygı nedeniyle çılgınca zeki. Lois, dizinin “Dünyayı Kurtarmak Evde Başlar” sloganına yepyeni bir anlam getiriyor.

Ailesinin İzinden Takip Etmedi

Lois, ailesinin uzun askeri kariyerini takip etmek yerine araştırmacı gazetecilik kariyerine devam ederken bağımsız olduğunu ve kendi zihnine sahip olduğunu kanıtladı. Babası, ABD Ordusunda bir askeri general olan General Sam Lane’dir. Ailesinin ordudaki geçmişine rağmen, Lois hiçbir zaman bir askeri akademiye gitmedi ve bunun yerine gazetede muhabir olarak halk için çalıştı Günlük gezegen.

Süper Güçleri Yok

Arrowverse’te süper güçlere veya ileri teknoloji silahlara sahip olmayan karakterler çok az ve çok uzak. Lois ikisine de sahip değil, ancak kocası Süpermen de dahil olmak üzere diğer süper kahramanları olduğu kadar kendi başına tutabilir. Konuşma konusu olan mesele? Daha önceki görünüşü Süper Kız, Flaş, ve Yarasa Kadın kötü adamları alt etmek için hile yapmaya ihtiyacı olmadığını kanıtladı.

Kocasının Eski Sevgilisiyle Harika

Klasik WB / CW şovunun hayranları olarak Smallville Lana Lang, Clark’ın ilk aşkıydı. İçinde Süpermen ve Lois, Clark, Smallville Bank’ta itfaiyeci Kyle Cushing ile evli bir kredi memuru olarak büyüyen eski sevgilisi Lana ile yeniden tanıştı. Ailesiyle döndüğünde Clark’ı şehre geri getirir. Kocanızın eski sevgilisiyle takılması tuhaf görünse de Lois, Lana’yla hiçbir rekabet belirtisi göstermez ve Clark ile olan ilişkisine güvenir. Süper güç olmasa bu tür bir güvene ne denir?

Süpermen ve Lois’23 Şubat Salı günü CW’de 8 / 7c’de iki saatlik bir etkinlikle prömiyeri. Ertesi gün ücretsiz yayın yapın CW Uygulaması.

About admin

Check Also

Yurt Dışındayken Araç Kiralamadan Tasarruf Etmek İçin 10 İpucu

Bir sonraki tatilinizi herhangi bir yurt dışı ülkeye planlıyor musunuz? Eğer evet ise, arıyor olabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir