Home / bedroom decor / Satın Alınacak En İyi E-Hediye Kartları Online Gönder 2020

Satın Alınacak En İyi E-Hediye Kartları Online Gönder 2020

Geleneksel olarak konuşursak, bir tatil hediyesi olarak bir hediye kartı ya da bir miktar nakit para vermek çok sevinir, ancak hiç düşünmemişsiniz gibi görünen bir son dakika hediyesi olmak zorunda değildir. Bu yıl uygulanan katı sosyal mesafe sınırlamaları göz önüne alındığında, çoğumuz tatilleri sevdiklerimizle sanal olarak kutlayacağız, bu da İnternet üzerinden e-hediyeler vermenin her zamankinden daha kabul edilebilir olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, gerçekte, hediye kartları söz konusu hediyenin ne isterse onu almasına izin verir, bu yüzden anlamaya çalışmak için tahmin yürütmek zorunda kalmazsınız. Ancak, hediye kartlarının postayla gönderilmesi risklidir – ne yazık ki, genellikle yolda çalınırlar.

Bak, itiraf edeceğim – Geçmişte ailemle Noel hediye alışverişine giderken son dakika (ve süper jenerik) bir hediye kartı seçmek için kesinlikle en yakın markete koşuşturan biri oldum (ben Yani, büyükannemin Home Depot’a bir hediye kartı istediğinden şüpheliyim, ama hey, geriye kalan tek şey bu) ama şimdi, söz konusu hediyenin yapacağı mağazalardan ve hizmetlerden düşünceli e-kartları çevrimiçi olarak satın almak ve göndermek çok kolay aslında seviyorum – ve mahallenin etrafındaki CVS’ye koşup IRL’yi kontrol etmekten daha az zaman alıyor. Devasa bir erteleyici gibi görünmeden çevrimiçi satın alabileceğiniz ve gönderebileceğiniz en iyi son dakika e-hediye kartlarından bazılarına göz atmak için aşağıya gidin.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

GiftCards.com’un izniyle

Kişiselleştirilmiş E-Hediye Kartları

Tamam, öyleyse, “düşünceli hediyeler” kategorisi söz konusu olduğunda hediye kartları genellikle kötü bir şöhrete sahiptir, ancak şık bir tasarımla veya hediyenin seveceği özel bir fotoğrafla kişiselleştirdiğinizde, bu tamamen farklı bir hikaye.

STYLECASTER |  En İyi E Hediye Kartları

Postmates’in izniyle.

Arkadaş E-Hediye Kartı

Yemek yemeyi seven (ve yerel restoranları destekleyen) ancak mutfakta tam olarak uzman olmayan herkes için mükemmel bir hediye.

STYLECASTER |  En iyi E-hediye kartları 2020

Winc’in izniyle.

Winc E-Hediye Kartı

“Noel için istedikleri tek şey içki” ise, onlara bir Winc e-hediye kartı hediye etmeyi düşünün; bu, premium, ancak uygun fiyatlı şarap stoklamalarına veya abonelik hizmetlerine kaydolmalarına olanak tanır.

STYLECASTER |  En İyi E-Hediye Kartları 2020

Etsy’nin izniyle.

Etsy E-Hediye Kartı

Etsy’de benzersiz, klasik veya el yapımı bir bulmayı sevmeyen tanıdığım çok az insan var ve bu e-postayla gönderilebilen hediye kartı, kendileri için özel bir şey seçmelerini sağlamanın mükemmel bir yolu.

Her Yerde Küçük Yangınlar

Hulu’nun izniyle.

Hulu E-Hediye Kartı

Film ve televizyon hediyesini bir Hulu hediye kartı– 25 ila 100 ABD Doları tutarında mevcuttur. Nereden Her Yerde Küçük Yangınlar son bölümlerine Maskeli Şarkıcı, akış hizmetinde harika içerik sıkıntısı yok. Ayrıca, alıcının aylık 5,99 dolara temel aboneliği mi yoksa ayda 11,99 dolara reklamsız mı olacağını seçmesine izin verebilirsiniz.

STYLECASTER |  En İyi Online Hediyeler |  FabFitFun Kutusu

FabFitFun’un izniyle.

FabFitFun E-Hediye Kartı

Her sezon, FabFitFun tam boyutlu ürünler içeren kişiselleştirilebilir kutular gönderir – her ürünü ayrı ayrı satın alırsanız ödeyeceğinizin çok küçük bir kısmı. Her çeyrekte kapısına yeni güzellikler getirilerek şaşırmayı sevecek birine göndermek için 25 ila 300 ABD Doları tutarında hediye kartları satın alabilirsiniz.

amazon ana hediyesi

Amazon’un izniyle.

AmazonPrime Üyeliği

Teknik olarak bir hediye kartı olmasa da, Amazon Prime üyesi, hizmetin gülünç derecede geniş ürün yelpazesinin ne kadar olduğunu ve bir ila iki günlük nakliye hızlarının nasıl büyük bir oyun değiştirici olduğunu zaten biliyorsunuz. Ayrıca Prime üyeleri, özel fırsatlara ve yayın hizmetlerine erişim elde eder. Üç ay boyunca sadece 39 $ ‘a veya tüm yıl 119 $’ a birinci sınıf hediye verebilirsiniz.

STYLECASTER |  E-hediye Kartları

Lululemon’un izniyle.

Lululemon E-Hediye Kartı

Bu yıl listenizdeki fitness tutkunu veya atletizm aşığı için mükemmel olan Lulu’nun hediye kartları çevrimiçi olarak kolayca satın alınabilir ve alıcıya posta veya e-posta ile gönderilebilir.

STYLECASTER |  En iyi e-hediye kartları 2020

ClassPass’ın izniyle.

ClassPass E-Hediye Kartı

Elbette, yüz yüze bir dersi biraz daha uzun süre alamayabilirler, ancak ClassPass, kendi evlerinin rahatlığında yapabilecekleri binlerce çevrimiçi fitness kursu sunmaktadır.

Bölge Gıdaları

Bölge Gıdaları.

Territory Foods E-Hediye Kartı

Hayatınızdaki yemek ya da sağlık bağımlısı için Territory Foods dijital hediye kartı doğrudan kapılarına teslim edilen çok çeşitli lezzetli önceden hazırlanmış yemeklerden sipariş vermelerini sağlayacak düşünceli bir hediyedir. İster bitki bazlı olsunlar, ister Keto veya Whole30 gibi özel bir diyet uyguluyorlarsa (veya dakikalar içinde hazır olan sağlıklı ve gerçekten lezzetli yemekler gibi), sadece hafta için yemeklerini seçmekten heyecan duyacaklar, aynı zamanda Ayrıca yemek pişirmekten bir haftalık tatilin tadını çıkaracağım.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Yurt Dışındayken Araç Kiralamadan Tasarruf Etmek İçin 10 İpucu

Bir sonraki tatilinizi herhangi bir yurt dışı ülkeye planlıyor musunuz? Eğer evet ise, arıyor olabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir