Home / diy home decor / Rahat Patio Makeover Reveal – One Room Challenge Sonbahar 2020

Rahat Patio Makeover Reveal – One Room Challenge Sonbahar 2020

Rahat veranda makyajımız nihayet tamamlandı! Bu kesinlikle düşük anahtarlı bir makyajdı (büyük bir demo ve minimum DIY’ler olmadan), ancak bazen ihtiyacınız olan tek şey basittir!

Arka bahçe avlusu makyajımız için yaklaşımım, alanı pratik olarak nasıl kullandığımıza ve her şeyi bunun etrafında tasarladığımıza odaklanmaktı. Bu alan hiçbir şekilde kötü başlamadı, sadece tam olarak gelmedi. (ÖNCE görmek için burayı tıklayın) Rahat hissetmesini istedim, ancak bakım veya bizim için pratik olmayan şeyler eklemek istemedim.

Kolay Backyard Patio Makeover

Ortaklık Beyanı: Bu web sitesindeki herhangi bir ürün veya hizmete verdiğim onay, tavsiye, referans ve / veya bağlantı için küçük bir komisyon kazanabilirim.

İşte Rahat Veranda Makyajımızın bir Özeti:

  1. Pazar Işıklarıyla Ambiyans Yaratın
  2. Koltuk Eklendi
  3. Odun Sobamız Yenilenmiş
  4. DIY Fener
  5. Stump Masaları
  6. Son Dokunuşlar (mumlar, yastıklar / battaniyeler, bitkiler vb.)

Rahat Sonbahar Veranda Görünümü - Tek Odalı Challange Sonbahar 2020-06

Verandamızdaki en sevdiğim dönüşümlerden biri odun sobasını yeniden boyamaktı. Biraz ovalama ve sprey boya ile başardıklarımıza hayret ediyorum! Bunu nasıl yaptığımızla ilgili yakında bir eğitim alacağım. Ayrıca bir daha büyük yakacak odun tutucu / alet seti bu yüzden yeni odun sobamızda çok sayıda yangına hazırız!

Veranda için Odun Sobası

Bir sehpa yerine, dükkanımızda topladığım kütükleri kullandım. Örümcek ağlarını koparmaktan başka bir şey yapmadım! Bir sehpa olarak harika çalışıyorlar, ancak istersek yan sehpa veya tabure olarak da kullanabiliriz.

Cozy Fall Patio - Sonbahar 2020 Tek Odalı Meydan Okuma

Verandamız çaresizce ek oturma alanına ihtiyaç duyuyordu. buldum Walmart’tan bu kanepe baharda 200 doların altında! Stillerin bir karışımını seviyorum ve bu dış mekan kanepesi verandamıza modernin mükemmel bir dokunuşunu kattı.

Süper Rahat Arka Bahçe Verandası

Bunları da aldık ateş çukurumuz için dış mekan sandalyeleri. O kadar rahatlar ki, veranda için birkaç tane daha sipariş etmem gerektiğini düşünüyorum!

Veranda Oturma

Fenerler, bir dış mekana ambiyans eklemenin çok kolay bir yoludur. Bir fener satın almak yerine, biraz hurda ahşap ve bir deri şerit kullanarak kendi DIY fenerimi yapmaya karar verdim. Bu süper basit bir DIY’di ve nasıl ortaya çıktığını seviyorum!

100 $ 'lık Patio Makeover

Son dokunuşlar arasında birkaç mum, yastık ve yeşillik dokunuşları vardı.

İşte burada, süper basit ve rahat bir veranda makyajı var! Daha fazla inspo arıyorsanız, Tek Odalı Zorluk Blogu bazı harika oda dönüşümleri için!

Tek Odalı Meydan Okuma Konuk Katılımcı

About admin

Check Also

Ev Çerçevesi Bebek Yatağı Planları

Şirin mini ev projelerini seviyorum. Bu ev çerçevesi bebek yatağı, mükemmel bir çocuk hediyesi fikri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir