Home / bedroom decor / ev turu: sylvia tribels deniz kenarında küçük ev

ev turu: sylvia tribels deniz kenarında küçük ev

Yıllardır sylvia’yı takip etmeyi seviyorum! doğu kıyısındaki kumsalda dakikalarca yaşıyor ve yaz aylarında günlerini orada geçiriyorlar (doğu kıyısındaki plajları seyrediyorum) – ve kışın evi bir şekilde hala çok hafif ve rahat. rüyalar. Alanının ne kadar parlak, temiz ve sıcak olduğunu seviyorum. (ve en sevdiği insanların takip etmesi için önce bana isim veriyor, bu yüzden tabii ki onu daha çok seviyorum lol)

Bir Denim Üreticisi ve Yarı Zamanlı Potter için Tam Zamanlı Moda Merchandiser / Tasarımcısıyım. Giysilerimi yeniden tasarlamaya başladığım 6 yaşımdan beri ellerimle çalışmayı ve yaratmayı çok seviyorum. Giysilerimi kestiğimde ve ondan istediğim gibi yeniden dikmesini istediğimde annemi delirtmiş olmalıyım. Üzgünüm anne! Bu beni, Moda Tasarımı okuduğum FIT’e gitmeme neden oldu. Aynı zamanda her zaman fotoğrafçılıkla uğraştım ve bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce çömlekçilik yapmaya başladım. Ruh dolduran yeni bir girişime dönüşen bir hobi Büyüleyici

2013’ten beri bu sevimli küçük Colonial’deyiz. Kızımız Paige’in doğumundan bir yıl önce satın aldık. Geçen baharda evimizi listeleme planlarımız vardı ama salgın bunu aniden durdurdu.

1600 fit kare.

Yüzyıl Ortası / Kıyı / Minimalizm karışımı olduğunu söyleyebilirim. Temiz ve havadar bir alanı seviyorum.
Yatak odamız, evdeki en sevdiğim odadır. Ben ona her zaman sığınağım derim. Evin bu tarafındaki ışık doğuya baktığından yatak odası, evimizin en güneşli, en sıcak noktasıdır. Hepimizin akın ettiği en rahat ve en huzurlu yer burası.

En büyük savurganlığımız 2014 yılında mutfağımızı yenilemekti. Evimizi kapatmadan hemen önce Sandy Kasırgası vurduktan sonra büyük bir göz ağrısı ve felaket oldu. Şu anda ona bazı küçük güncellemeler yapma sürecindeyiz.Banyomuzu yenilemeyi çok isterdik, ancak bu proje kızlarımızın eğitimini finanse etmek için her zaman arka plana yerleştirildi. Umarım yakın gelecekte daha iyi bir okul sistemine sahip bir şehre taşındığımızda, ev reno’lara yeniden öncelik verebiliriz. O zamana kadar sonsuz evimizin hayalini kuruyor, elimden geldiğince çok para harcıyor ve küçük kalbimi dışarı atıyor olacağım.

Acele etmeyin ve tarzınıza sadık kalın. Trendlere çok fazla kapılmamaya çalışın. Evimizdeki en sevdiğim eşyalardan bazıları, yıllar içinde yavaşça topladığım ve iyi bir uyum gibi hissettiğim eşyalardır.Yer! Plaja bisikletle ulaşım mesafesindeyiz. Yazın orada uzun günler geçirmeyi seviyoruz. Her zaman açık hava duşumuza gideriz ve günün sonunda güneş verandamızda veya verandamızda dinleniriz. Asla hafife almayacağımız bir şey.

ne izliyorsun / okuyorsun / yiyorsun?

İzliyor – Sayın Yargıç, Dur ve Ateşi Yakala, Sirk.
Okumak – Kasım 2019’da NYC’ye gidip gelmeyi bıraktığımdan beri kitap açacak vaktim olmadı. Yeniden okumaya başlamak için gerçekten biraz zaman ayırmam gerekiyor.
Yemek – Çok fazla karbonhidrat. Molly Baz Crunch Wrap Xtreme’i (yumurta ve turşunun çok iyi bir kombinasyon olduğunu bilen), çok sayıda ev yapımı Napoliten pizzası, Tamales & Makarna yemeklerini yemeyi bırakamıyorum. Bu hangi kış doğru?
Seramik, İçki ve Sahil Yürüyüşleri!

kaynaklar

masa: Sehpa üzerine monte edilmiş Home Depot’tan bir kontrplak parçası

masa sandalye: 5 dolarlık Vintage Cesca puanı.

yatak ve rattan tezgah: üretilmiyor ikea

tv standı: Room & Board’dan Grove Media Console üretilmiyor

About admin

Check Also

Yurt Dışındayken Araç Kiralamadan Tasarruf Etmek İçin 10 İpucu

Bir sonraki tatilinizi herhangi bir yurt dışı ülkeye planlıyor musunuz? Eğer evet ise, arıyor olabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir