Home / diy home decor / Ebeveyn Banyosu Reno 1. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

Ebeveyn Banyosu Reno 1. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

Dremel Universal Salınımlı Alet İncelemesi, The Home Depot tarafından desteklenmektedir. Zamanımın karşılığını aldım ve ürün (araçlar) sağlandı. Tüm fikirler ve görüşler bana aittir. Bu gönderi, size kolaylık sağlamak için bazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Tüm ifşa politikamı okumak için burayı tıklayın.

10 yıl oldu !!!

yüz avuç içi

adam zaman uçar

10 yıl önce evimizi satın aldık. Tamamlanmamış bir ev bankasıydı, ama konumu ve mahallesi bizim için mükemmeldi. Evi bitirmek için acelemiz vardı ve bütçeyle bitirmeye çalışıyorduk. Ne de olsa durgunluğun başlangıcıydı. Bir çok şey söyledim Oh bu şimdilik yeterince iyi, daha sonra yükselteceğim.

Sonunda daha sonra, Yay.

Çok büyük olmayan ana banyomuzla tanışın.

İnce, işlevsel, inşaatçı sınıfı bir banyodur.

Biraz daha gösterişli ve güzel olması için onu yükseltmek istiyordum.

Banyo ile İlgili Sorunlar

Vanity

Makyajın açılışı garip bir 53 ″. O zamanlar özel bir makyaj satın almak anlamına geliyordu. Yolun aşağısında özel bir makyaj yapacağımı biliyordum, bu yüzden bu standart 48 makyaj / lavabo kombinasyonunu seri ilanlardan satın aldım. Makyajın geçici olduğunu biliyordum, bu yüzden ayak tekmelerindeki havalandırma deliğini bile kesmedim. 🙂 10 yıl olduğunu söylemiş miydim, bu kadar geçici, ha.

Makyaj masası ve küvet arasındaki boşlukta bu sevimli deliği görüyorsunuz. Görünüşe göre jetli küvet motoru için bir erişim noktası bırakmak kod (ve iyi bir fikir). Alana uyan yeni makyaj masası, motora yerleşik erişime sahip olacak.

Pencere Tedavileri

Her zaman plantasyon panjurları istemişimdir, ancak o zamanlar vinil panjurlar çok daha ucuzdu. Ama 10 yıl sonra, güneş beyaz vinil jaluzilerimin bir tarafını çok sarıya çevirdi. Resimde görmek biraz zor. Plantasyon kepenkleri üstteki 1/3’ü her zaman açık bırakmama ve mahremiyet için alt 2/3’ü kapatmama izin verecek.

Dolap

Ben bir projeyi işlevsel bir duruma getirmenin kraliçesiyim ve sonra…. sincap…. başka bir projeye. Evimde başlangıçta ciddi bir depolama yetersizliği vardı. Banyo malzemelerini tutmak için tuvalet sığ dolabının arkasına bir sığlık yaptım. Tahmin et kim kapıları hiç bitirmedi… evet bu benim!

Döşeme

Yıllardır traverten zemini sevmeme rağmen. Şimdi pek çok sevimli modern seçenek var. Ayrıca zemini döşediğimde traverteni tamamen düz hale getirmediğim 2 küçük nokta var. O zamandan beri kendime kızıyorum ve şimdi düzeltilebilir.

Geçen sene ben Jeffrey Court Renovation Challenge’a katıldı ve o muhteşem kiremit özellikli duvarla Ön Girişimi tamamen yeniden yaptım. Jeffrey Court’un ev sahipliği yaptığı All-Star Challenge’da yarışmam için tekrar istendiğim için çok heyecanlıyım. Behr ve Kurbağa Bandı! Rekabet sert geçecek, ancak bu zorluğun bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum.

Ana Banyo Yenileme Planı

Tarzını biraz daha modern bir çiftlik evi yapmak istiyorum. Aynı bej rengi ile 10 yıldan sonra, değişim zamanı.

Bu gönderi, size kolaylık sağlamak için bazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Tüm ifşa politikamı okumak için burayı tıklayın.

Demo Günü – Güzelden önceki çirkin …

Bu hafta demo ile geçti ve yeni döşemeyi almak için sabırsızlanıyorum, böylece tekrar çalışan bir tuvalete sahip olabiliriz. 🙂

Süpürgeliklerin Kaldırılması

Demodaki ilk adım, süpürgelikleri kaldırmaktır. Kalafat boncuğunu kesmek her zaman en iyisidir, bu yüzden bir şeyleri duvardan kaldırmaya çalıştığınızda, Sheetrock’u onunla almaya çalışmaz. Bu adım için keskin bir maket bıçağı kullanıyorum.

Sonra süpürgelik arkasındaki bir gözetleme çubuğuna dokunup duvardan gevşetiyorum. Duvardan aşağı kaydırmak ve süpürgeliği duvardan uzaklaştırmak.

Sonra onu duvardan çekin.

Süpürgelikleri mümkün olduğunca yeniden kullanmayı seviyorum, bu yüzden arkadan çıkıntı yapan tırnakları kesip tahtaları sonraya sakladım.

Küvet Çevresini Çıkarın

Sonra, kültürlü mermer küvetin çevresini kaldırdım. Süpürgelikleri çıkarmak için kullandığım gibi kültürlenmiş mermerleri çıkarmak için benzer yöntemler kullandım. Kalafat dikişlerini kesin ve duvardan uzaklaştırın.

Kültür mermerim gerçekten çok kolay serbest kaldı. Bazı yerlerde kesmem gerekiyordu. Kullandım Dremel osilasyon aleti ve karbür uçlu uç. Bu evrensel karbür bıçaklar, çeşitli malzeme türlerini kolayca kesebildikleri için demo çalışmaları için çok kullanışlıdır.

Kültürlü mermerin altında alçıtaşı buldum. Yaprak kayayı çıkarmaya karar verdim ve onu 1/2 ″ sertleştirici levha ile değiştireceğim. Pencere pervazlarına fayans koyacağım, bu yüzden yine de sert bir kırıcıya ihtiyacım olacak.

3 yaşındaki çocuğum bu noktada banyoya giriyor ve tamamen üzgün. “Anne, banyonuz artık yeni değil” diyor. Ha ha – hayır, kesinlikle değil.

Fikstür ve Kibritin Çıkarılması

Fayans zemini çıkarmadan önce tuvaleti ve makyajı kaldırdım. Her ikisine de su kaynağını kapattım ve tesisatı kaldırdım. Tuvaleti sifonu çektim, sonra klozetteki suyu temizlemek için tuvalete bir kova su döktüm. Bu, suyun çoğundan kurtuldu, kalan suyu çıkarmak için ıslak bir vakum kullandım. Artık tuvaletin dolabımda yeni bir evi var (elbette plastik bir çarşaf üzerinde!)

Fayans Zemin

Yapılacak son büyük demo işi, karo zemini kaldırmaktır. Bu kesinlikle zor bir işti, ancak muhtemelen sadece 6 saat sürdü. Eski döşemem traverten karolu tel örgü harç yatağıydı.

Bir çekiç ve gözetleme çubuğu ve Ridgid döner çekiç kombinasyonunu kullandım. Mümkün olduğunca her iki yüzeyi aynı anda çekmek için tel örgü harç yatağının altına girmeye çalıştım.

Ne dağınıklık!

Tüm kiremit ve hasırları kaldırdıktan sonra, yerden çekmem gereken yaklaşık 1 milyon zımba vardı.

Sonra süpürdüm …

ve vakumlu

ve vakumlandı!

Şimdi önümüzdeki hafta hardiebacker için hazırım!

Projelerin Dağılımı:

Phew, işe koyulsan iyi olur.

“The Home Depot’un Araç İnceleme Programına katılmak için benimle ortaklık kurduğunu kabul ediyorum. Programın bir parçası olarak, The Home Depot’u tanıtmak amacıyla ürün ve hizmetler şeklinde ücret alıyorum. İfade edilen tüm görüşler ve deneyimler kendi sözlerimdir. Gönderim W ile uyumluord Of Mouth Marketing Association (WOMMA) Etik Kuralları ve geçerli Federal Ticaret Komisyonu yönergeleri. “

About admin

Check Also

Ev Çerçevesi Bebek Yatağı Planları

Şirin mini ev projelerini seviyorum. Bu ev çerçevesi bebek yatağı, mükemmel bir çocuk hediyesi fikri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir