Home / living room decor / Backcountry ile Bu Kış Dışarıda Sıcak Kalmak

Backcountry ile Bu Kış Dışarıda Sıcak Kalmak

Oregon’da yaşarken fark edeceğiniz en büyük şeylerden biri, insanlar yaptıkları işi bırakmıyor çünkü dışarısı soğuk. Öyle olsaydı, yılın 9 ayı dışarıda kimseyi göremezdiniz. Birkaç yıl burada yaşadıktan ve sonunda soğuk için tamamen farklı bir gardıroba ihtiyacımız olduğunu anladıktan sonra, daha fazla dışarı çıkmaya ve Oregon’un sunduğu tüm mevsimlerin tadını çıkarmaya başladık. Neyse ki gibi web siteleri var Backcountry tüm soğuk hava ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yer. Onları bulduğum için çok heyecanlıyım çünkü artık tüm dış giyim alışverişlerimi tek bir yerde yapabiliyorum!

Patagonya ceket xs, Akıllı yün kazak xs, Merhaba tozluk xs, Sorel 5.5 botları (ancak 5’e ihtiyaç var), Akıllı yün eldiven xs, Carhartt bere

Dürüst olmak gerekirse, bu zamanlarda dışarı çıkamazsak, bence çıldırırdık. Tamamen yağmur yağmıyorsa, Harper’la her zaman dışarı çıkmaya ve yürüyüşlere, yürüyüşlere çıkmaya veya şehrin farklı bölgelerini keşfetmeye çalışırız. Onu seviyor ve soğuktan asla şikayet etmiyor. Doğru taban katmanları, ağır izolasyon, ceketler, botlar ve aksesuarlar ile kesinlikle kışı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz, bu da bizim yapmayı planladığımız şey! Buldum en sıcak kazak Backcountry’den – yünlüdür ve en büyük huni boyun detayına sahiptir. Aşırı kalın değil, bu katmanlama için harika ama yine de beni sıcak ve kızarmış tutuyor. Bu Patagonia kapüşonlu ceket ayrıca harika! Oldukça minyon dostudur, bu da dış giyim söz konusu olduğunda her zaman güzeldir (uygun bir şeyler bulmak her zaman çok zordur). Aşırı hacimli olmamasına rağmen yine de sıcak ve işlevsel olmasını seviyorum. Benim hakkımda da konuşmam lazım Sorel Out N Önyükleme hakkında. Sahip olduğum son 2 çift Sorel botu küçüktü, bu yüzden bunları boyadım ama çok büyükler. Bunların TTS çalıştırdığını söyleyebilirim. Bunlar harika günlük botlardır – spor ayakkabı tarzı üst kısım, giymeyi kolaylaştırır, ancak su geçirmez malzemeler onları kış için mükemmel kılar. Düşük ayak bileği profili bacaklarınızı uzatarak onları küçükler için mükemmel hale getirir! Ve son olarak, bu astar eldivenleri küçük eller için harikadır. Küçük eldivenleri bulmak zor ve x’ler bana çok iyi uyuyor. İşaret parmağı teknoloji dostudur ve bu da ek bir avantajdır.

Kontrol etmek için birkaç tane daha minyon dostu palto buldum buraya ve buraya.

Bu kış dışarı çıkmak istiyorsanız ve sizi sıcak tutmak için birkaç katmana ihtiyacınız varsa, harika seçeneklere göz attığınızdan emin olun. Backcountry. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için en sevdiğiniz dış mekan markalarına sahipler. Şu andan itibaren 12 / 20’ye kadar% 40 indirim kazanın Backcountry ekipman ve kıyafetlerini seçin. İlk alışverişinizde% 15 indirim kazanmak için CRYSTALIN15 kodunu kullanın (istisnalar geçerlidir).

Ayrıca Backcountry, tüketicilere faizsiz ödeme planları sunmak için (tatil alışverişi için tam zamanında) Klarna ile ortaklık kurdu.


Postadan Alışveriş Yapın

Özel teşekkür ederim Backcountry bu gönderiye ortaklık için.

About admin

Check Also

2021 için En İyi İlkbahar Öğretmeni Kıyafetleri

Biraz öğretmen kıyafeti ilhamına ihtiyacınız varsa, bu yazı tam size göre. Size 2021 için en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir