Home / bedroom decor / Amanda Gorman 2021 Açılış: Şair Ödüllü’ün Görünümünü İnceleyin

Amanda Gorman 2021 Açılış: Şair Ödüllü’ün Görünümünü İnceleyin

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Ödüllü şair Amanda Gorman, 2021 açılış töreninde konuştuğunda, odaklanabileceğim tek şey onun güçlü ve güzel sözleriydi. Bitirdikten sonra, bomba teçhizatına da biraz dikkat etmeliydim. Bu genç kadın hizmet etmek için geldi görünüyor şiirini yeni Başkanın, Başkan Yardımcısının ve katılanların önünde sunarken. O büyük bir anlaşma, bu yüzden onu daha önce bilmiyorsan, not al.

Kim Amanda Gorman ve ne şair ödüllü mü? Sormana çok sevindim. Gorman, Los Angeles’ta yaşayan 22 yaşında bir kadın ve aynı zamanda 19 yaşında kazandığı ilk ulusal gençlik şairi ödüllü. Ülkenin şair ödülü, kelimenin tam anlamıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin resmi şairidir, bu nedenle şeref çok büyük – ve yetenekli Gorman hak etmekten daha fazlasını yapıyor.

Gorman’ın bugün okuması, onu, şimdiye kadar bir cumhurbaşkanlığı açılışında bir şiir ileten en genç kişi yapıyor. Geçmişte okumuş olan önemli şairler arasında Maya Angelou, Elizabeth Alexander ve Robert Frost vardır, bu nedenle Gorman’ın isminin zamanımızın en büyük yazarlarından biri olarak tarihe geçeceğini söylemek güvenlidir. “Tırmantığımız Tepe” nin sözlü sözleri güçlü ve keskindi ve podyumda güven resmiydi.

STYLECASTER |  Amanda Gorman Göreve Başlama

AP Görüntüleri.

Oh – ve bakışı da ateşliydi. Prada’da giyinen Gorman, güzel bir sarı ceket, sade siyah etek ve beyaz bluz giymişti. O bir kırmızı Prada kafa bandı ve kırmızı göz kamaştırıcı yüz maskesi, ancak belki de performans sonrası geçişe geçmek için daha ince siyah bir Prada yüz maskesi taşıyordu. Takıları ona Gorman’ın çalışmalarının hayranı olan Oprah tarafından hediye edildi (Önemli değil). Bence her şey gülünç derecede şıktı.

İle bir röportajda Vogue, Goreman kıyafetini tartıştı detayda. “Kıyafetime kendi sembolizmimi dokuyorum ve şiiri okurken bu bilgi ve duygusallık külçelerini sunmak benim için gerçekten özel ve önemli,” diye paylaştı. Oprah mücevherlerini almaya uzandığında, Winfrey Gorman’a, Maya Angelou’nun açılış töreninde konuşurken giydiği eldivenleri ve ceketi de satın aldığını söyledi. Titreme.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

STYLECASTER |  Amanda Gorman Göreve Başlama

Prada’nın izniyle.

“Söyleyebileceğim tek şey, olacağımdan oldukça emin olduğum yüzük takmak sembolize etmek için kafesli bir kuşu olan Kafesli Kuşun Neden Şarkı Söylediğini Biliyorum ” Gorman söyledi Vogue. “Ayrıca sarı bir palto giyiyorum, bu benim ilk başta beni tavsiye eden Dr. Jill Biden’a selamımı veriyor ve bundan çok onur duyuyorum. “

Görünüşü şık ve sembolikti, sözleri güçlü ve etkileyiciydi. Bravo’dan Amanda Gorman’a, yeni favori kişim ve toplam stil ikonu (Evet, ben Prada kafa bandını satın almak. Sen de yapmalısın).

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Yurt Dışındayken Araç Kiralamadan Tasarruf Etmek İçin 10 İpucu

Bir sonraki tatilinizi herhangi bir yurt dışı ülkeye planlıyor musunuz? Eğer evet ise, arıyor olabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir