Home / living room decor / 21 Şükran Günü El Sanatları | Chaylor ve Mads

21 Şükran Günü El Sanatları | Chaylor ve Mads

Sınıf için yeni Şükran Günü el sanatları mı arıyorsunuz? Hindi elini yaptın ama bu yıl biraz farklı bir şeye ihtiyacın var değil mi? Şükran günü sınıfındaki en iyi 21 el sanatını, şükretmek için fikirler, benzersiz hindi el sanatları da dahil olmak üzere tonlarca sevimli zanaat fikri topladım. Bazıları genç öğrenciler için çok kolay. Bu tatilde sınıfınızda yeni bir şeyler denemek için ilham alırsınız!

Teşekkür Vermeye Odaklı Faaliyetler

Bu zanaat fikirleri tamamen teşekkür etmekle ilgilidir. Şükran Günü, sınıfınıza tam bir yaşam sürmek için gerekli olan minnettarlığı öğretmek için harika bir fırsattır. Sınıfınız için teşekkür etmeye odaklanan en sevdiğim Şükran Günü sanatı fikirlerine aşağıdan göz atın.

Minnettar Ağaç Sanatı

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | FANCYNANCYIN5TH

Bu sınıf, tempera boyası ile boyanan bu dalları yaptı ve ardından kağıt mendil ile güzel çiçekler ekledi. Neye müteşekkir olduklarını yazmak için aşağıdaki noktaları kullandılar.

Şükran Balkabağı El Sanatları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | ÇOCUKLAR

Bu, sınıfınız için süper kolay bir zanaat fikri. Öğrencilerin minnettar oldukları şeyleri turuncu kağıt şeritlerine yazmalarını sağlayın ve ardından bu sevimli küçük balkabağı yaratmak için bunları zımbalayın.

Türkiye ve Şiir Sanatı

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | HOW2PLAYTODAY

Öğrencilerinizin sadece bir hindi yaratması yerine, bu tatlı şiiri daha da özel kılmak için sanatlarına ekleyin. Şiir okur:

Bu, herkesin görebileceği gibi bir hindi değil. Benim bir parçam olan elimle yaptım. Özellikle çok mutlu bir Şükran Günü geçirmenizi dilerim demek çok sevgiyle geliyor!

Boyalı El Türkiye Sanatı

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | FUNWITHMRSGUNN

Hepimiz hindiyi boyayla gördük. Bunu ekstra özel kılan şey güzel arka plan ve öğrencilerinizin minnettar olduklarını arkasına yazmasını sağlayabilirsiniz. Aileleri için değerli bir hatıra olur.

Sınıf için Benzersiz Şükran Günü El Sanatları

Bu sonraki fikir grubu çok benzersiz, aynı eski hindi el sanatları değiller. (Bunlarda yanlış olan bir şey yok) Bunlar parmak kuklaları, yemek sanatı, sevimli korkuluklar, tüyler ve daha fazlası için eğlenceli fikirler!

Şükran Hikayem Bileziğim

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | JUSTASHLEYREED

Öğrencileriniz, Şükran Günü hakkında renklendirdikleri küçük bir kitapçık olan Şükran Günü hikayesine uygun bir bileklik yaratacaklar. Talimatları ve yazdırılabilirleri almak için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Şükran Hikayesi Parmak Kuklaları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | THEIDEAROOM

Bu sevimli parmak kuklaları keçeden yapılmıştır ve öğrenciniz onlarla oynamayı sevecektir. Talimatların tamamı için resimlerin altındaki bağlantıya tıklayın.

Korkuluk El Sanatları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | FORKANDBEANS

Bu sevimli korkuluk, öğrencileriniz için sağlıklı bir atıştırmalık görevi görür. Küçük bir elma püresi, kuru üzüm, bir meyve sargısı ve bir meyve suyu kutusundan yapılır! Eğitimin tamamı için resmin altındaki bağlantıya tıklayın.

Turta Çelenk Zanaat

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | YAPMAK

Şükran gününün en sevdiğim kısmı turta, öyleyse neden onu sanata dönüştürmeyesiniz? Bu turta çelenk, öğrencilerinizin yaratması için eğlenceli olacak ve sınıfınızda harika görünecekler. Talimatlar için resmin altındaki bağlantıya tıklayın.

Kağıt Torba Teepees

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | YOUNGSCHOOLARTWITHMR.G

Bu benzersiz fikir, New Jersey’den anaokulundan ikinci sınıfa kadar bir sanat öğretmeninden geliyor. Bu çok kültürlü bir etkinlik olacak ve Amerikan Yerlilerinin mirası hakkında bir derse yol açabilir. Bunların yapımı kolaydır ve öğrenciler bunları süslemek için yaratıcılıklarını kullanabilirler.

Sınıf için Yaratıcı Türkiye El Sanatları

Yani, sınıfınızda temel hindi sanatını yaptınız, değil mi? Bu yıl yeni, eğlenceli ve yaratıcı hindi zanaat fikirleri arıyorsanız, o zaman sizi ele geçirdim. Aşağıdaki bazı yaratıcı fikirlere göz atın.

Türkiye Balkabağı El Sanatları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | HELLOWONDERFUL_CO

Sınıfınız bu yıl balkabağı yamasına bir saha gezisi yaptıysa, bu onlarla yapılacak eğlenceli bir zanaat olurdu. Bu renkli balkabağı sıkıştırılarak boyanmıştır. Eğitimin tamamını almak için resmin altındaki bağlantıya tıklayın.

Çiçek Petal Hindi Zanaat

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | KÜÇÜK EL

Tipik hindinin eğlenceli bir yönü, tüylerini oluşturmak için çiçek yapraklarını kullanmaktır. Bu hindi sadece güzel değil, aynı zamanda güzel kokuyor!

Balon Türkiye El Sanatları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | HELLOWONDERFUL_CO

Öğrencileriniz bu eğlenceli balon hindileri yapmayı sever mi? İhtiyacın olan tek şey balonlar, renkli kağıt ve yapıştırıcı ve gitmekte fayda var.

Tüy Türkiye Sanatı

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | CRAPNAPCHRONICLES

Tüyler, boyalı el hindisine güzel bir katkı sağlar. Onu bir sanat eseri yapmak için güzel tüy renklerini seçmelerini seviyorum.

Türkiye Kafa Bandı

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | JUSTASHLEYREED

Bu, sevimli bir sınıf resmi için de yapacağınız eğlenceli bir proje olurdu. Talimatlar için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Türkiye Süsü

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | TONYASTAAB

Bu sevimli hindi süsü mısır gevreği ile doldurulur, ancak öğrencilerin eve götürmesi için ikramlarla da doldurabilirsiniz. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak tüm adımları bulabilirsiniz.

Doğadan Esinlenen El Sanatları

Sonbahar, tüm düşen yapraklar ve sonbaharın güzel renklerinin ilham kaynağı olduğu, doğa el sanatları yapmak için harika bir fırsattır. Renkli meşe palamudu, yaprak sanatı ve çam kozalağı kreasyonları dahil olmak üzere doğadan ilham alan el sanatları için en iyi fikirlere aşağıdan göz atın.

Renkli Meşe Palamudu Zanaat Fikri

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | AMANDAKINGLOFF

Bunlar, muhteşem dev meşe palamudu yaratan renkli ipliklerle süslenmiş basit cevizlerdir. Bu, çocuklarınızın eğlenerek eğleneceği basit bir zanaat fikridir. Artı, onların da güzelliği!

Çam Kozalağı Yaratıklar

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | CRAFTBOXGIRLS

Bu küçük tatlılar çam kozalakları, keçe ve pürüzlü gözlerle yapılır. Küçük bir işaret tutmalarını da seviyorum! Talimatları görmek için zanaat kutusu kızlarının bağlantısını tıklayın.

Renkli Boyalı Yapraklar

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | WEAREOOLY

Bu boyalı yaprakların güzelliğini seviyorum. Bunlar sınıfınızda muhteşem sergilenecek. Tam eğitim için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Yaprak Kaseler

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | REDTEDART

Bunları yapmak biraz zaman alıyor ancak sonuçlar harika ve harika hediyeler olacaklar! Talimatlar yukarıdaki bağlantıda bulunabilir.

Sınıf İçin Kolay Şükran Günü El Sanatları Fikirleri

Son olarak, en kolay zanaat fikirlerini sakladım. Bunlar, okul öncesi veya anaokulları için mükemmel olacaktır. Bu sonraki fikirler için ihtiyacınız olan tek şey birkaç kağıt tabak, renkli inşaat kağıdı ve tuvalet kağıdı ruloları.

Kağıt Tabak Hindiler

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | HELLOWONDERFUL_CO

Evet, göründüğü kadar kolay. Zekâ faktörünü artırmak için renkli kağıt tabaklar bulun.

Tuvalet Kağıdı Rulosu Türkiye

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | PINKSTRIPEYSOCKS

Bu basit fikri seviyorum. Öğrencilerin burada yaptıkları gibi yüz ifadeleri ile hindilerine biraz kişilik katmalarını sağlayabilirsiniz.

Şükran Kağıdı Türkiye

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | ÇOCUK AKTİVİTELERİ

Öğrencilerinizin her tüyün üzerine minnettar oldukları bir şeyi yazmalarını veya size söylemelerini sağlayın. Bu, onların eve götürüp ailelerine göstermeleri için eğlenceli bir zanaat. Küçüklerin de neye minnettar olduğunu duymak her zaman komiktir.

Ayrıca, sınıfınız için Şükran Günü ikramları için bazı fikirler arıyorsanız, bu yazıyı inceleyin – Şirin Şükran Sınıfı Öğrencilerinizin Seveceği İkramlar

Şimdi sınıf için Şükran Günü el sanatları için 21 yeni fikriniz var. Yaratıcı Şükran Günü hindisi el sanatları, teşekkür etmeye odaklanan el sanatları, doğadan ilham alan el sanatları ve daha benzersiz Şükran Günü el sanatları fikirleri için size yeni fikirler buldum. Umarım öğrencilerinizin bu yıl sınıfınızda denemeleri için mükemmel olacak en az birini bulmuşsunuzdur. Bu eğlenceli fikirlerden birini denerseniz, beni şaşırtın ve nasıl gittiğini bana bildirin!

About admin

Check Also

2021 için En İyi İlkbahar Öğretmeni Kıyafetleri

Biraz öğretmen kıyafeti ilhamına ihtiyacınız varsa, bu yazı tam size göre. Size 2021 için en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir